Milangaz’dan D-Smart Fırsatları!

300’ün üzerinde ulusal, yerel ve yabancı kanalı izleme şansına sahip olmanızı sağlayan D-Smart yepyeni kampanyalarıyla kullanıcılarının hizmetinde.

Milangaz, her kullanıcıya ve içeriğinde her zevke göre uygun kanalları bulunduran paketleri ile televizyon izleyicisinin dilediği gibi seçim yapabileceği D-Smart’ın 4 farklı ana paketine ilave 3 adet ek paket ile Milangaz müşterilerine eşi benzeri olmayan fırsatlar sunuyor.

D-Smart ve Milangaz marka iş birliği kapsamında düzenlenen paketler ile televizyondan internete ve çok daha fazla içeriğe başka hiçbir yerde olmayan fiyatlarla ulaşmanız artık mümkün. Üstelik %22’ye varan indirimlerle.

444 0 120 Milangaz Çağrı Merkezi’ni aradığınızda ya da www.milangaz.com.tr üzerinden tüpgaz siparişinizi oluşturduğunuz anda dilediğiniz D-Smart kampanya paketi kapınızda!

İşte Milangaz’dan D-Smart müşterilerine büyük kampanyalar

D-Smart Hoş Geldin Paketi herkese aylık 22 TL, Milangaz müşterilerine 18 TL
Hoşgeldin Paketi ile şifresiz Türksat kanalları (SD&HD), belgesel ve seçili eğlence kanalları, Filmbox, MaxSmart, CNN, BBC World News, çocuk kanalları, MovieSmart Türk ile D-Smart GO seçeneğinin yanı sıra 64 HD, toplamda 215’ten fazla kanala sahip olabilirsiniz.
En sevdiğiniz ulusal kanallar, zengin belgesel kanalları, haber, yemek ve müzik kanalları burada.
Üstelik ilk ay Film Dizi Paket kanalları hediye!


D-Smart Aile Spor Paketi herkese aylık 32 TL, Milangaz müşterilerine 27 TL
Hoş Geldin Paketi’ne ek olarak, tüm ailenizin zevklerine hitap edecek spor ve çocuk kanalları burada.
Başarılı teknik adamlar ve üst düzey futbolcularının kıyasıya şampiyonluk yarışının yanı sıra 72 HD, toplamda 225’ten fazla kanal D-Smart’ta izleyicilerle buluşuyor.
Aile Spor Paketi ile bunun yanı sıra çocuk ve spor kanalları, MovieSmart Türk, D-Smart GO seçeneğini Milangaz fırsatlarıyla indirimli olarak izlemeniz mümkün.
Üstelik ilk 2 ay Mega Paket Kanalları hediye!


D-Smart Film Dizi Paketi herkese aylık 42 TL, Milangaz müşterilerine 37 TL
İşte dünyaca ünlü oyuncuları ve soluksuz izlediğiniz film ve dizileri evinize getiren fırsat!
Hoş Geldin Paketi’ne ek film ve dizi kanalları, çocuk kanalları ve D-Smart GO ile birlikte 77 HD toplamda 235’ten fazla kanal yine bu paket ile ulaşabileceğiniz avantajlardan.
Üstelik ilk 3 ay Belgeselsever ve Eğlencesever ek paketleri hediye!


D-Smart Mega Paket herkese aylık 52 TL, Milangaz müşterilerine 47 TL
Filmden diziye, belgeselden eğlenceye, spor ve çocuk kanallarıyla doyasıya televizyon keyfi burada!
Her şey D-Smart Mega Paket’te. Üstelik D-Smart keyfini istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde yaşayabileceğiniz D-Smart GO hediye!
Aile Spor Paketi, film, dizi kanalları ve D-Smart GO ile toplamda 85 HD, 245’ten fazla kanal Mega Paket ile 47 TL’ye hizmetinizde.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya yalnızca Milangaz müşterilerine özel olup 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan www.milangaz.com.tr internet sitesinden ve 444 0 120 iletişim numarasından sipariş veren müşteriler faydalanacaktır.
  • Kampanya Milangaz tüp siparişleri için geçerli olup, her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı MİLANGAZ ve D-SMART’ta saklıdır.