Milangaz’dan D-Smart’ın TV + İnternet Paketleri için Dev Fırsat

HEMEN BAŞVUR


300’ün üzerinde ulusal, yerel ve yabancı kanalı izleme şansına sahip olmanızı sağlayan D-Smart mevcut TV paketlerine ek 10 mbps sınırsız İnternet seçeneği ile birlikte kullanıcılarının hizmetinde. 

Milangaz, her kullanıcıya ve her zevke göre uygun kanalları bulunduran paketleri ile televizyon izleyicisinin dilediği gibi seçim yapabileceği D-Smart’ın 4 farklı ana paketine ilave 3 adet ek paket ile birlikte İnternet aboneliği seçeneğini de Milangaz müşterileri için eşi benzeri olmayan fırsatlarla sunuyor.

D-Smart ve Milangaz marka iş birliği kapsamında düzenlenen paketler ile televizyona ek 10 mbps sınırsız internete ve çok daha fazla içeriğe başka hiçbir yerde olmayan fiyatlarla ulaşmanız artık mümkün. Üstelik %47’ye varan indirimlerle. 

444 0 120 Milangaz Çağrı Merkezi’ni aradığınızda ya da www.milangaz.com.tr üzerinden tüpgaz siparişinizi oluşturduğunuz anda dilediğiniz D-Smart kampanya paketi kapınızda!

Aile Spor TV + 10 mbps sınırsız İnternet Paketi
Herkese aylık 111,90 TL, Milangaz müşterilerine sadece 84,90 TL

Hoş Geldin Paketi’ne ek olarak, tüm ailenizin zevklerine hitap edecek spor ve çocuk kanalları burada. 
Başarılı teknik adamlar ve üst düzey futbolcularının kıyasıya şampiyonluk yarışının yanı sıra 72 HD, toplamda 225’ten fazla kanal D-Smart’ta izleyicilerle buluşuyor. 
Aile Spor Paketi ile bunun yanı sıra çocuk ve spor kanalları, MovieSmart Türk, D-Smart GO seçeneğini Milangaz fırsatlarıyla indirimli olarak izlemeniz mümkün.
24 ay süresince TV + İnternet için tek fatura ve sabit fiyat garantisine ek olarak, iç kurulum bedeli ile aktivasyon tamamen ücretsiz.
Üstelik ilk 2 ay Mega Paket Kanalları hediye!