Milangaz & Likidgaz

Milangaz, Türkiye'nin en büyük tamamlayıcı emeklilik fonu OYAK çatısı altında %100 yerli sermaye ile hizmet vermektedir.
TÜRKİYE'DE
TÜPGAZIN ADI

1960’ların başında İzmir’de kurulan, Türkiye’nin ilk LPG firması Milangaz, geçen zaman içerisinde Türkiye’nin tüm illerine ve 900’e yakın ilçesine yayılan dağıtım ağıyla kalitesini tüketicilere ulaştırmaktadır. Bugün Anadolu’nun birçok bölgesinde “tüpgaz”ın adı Milangaz ile özdeşleşmiştir.

Likitgaz ve Güneşgaz şirketlerini de markalaştırarak bölgesel yatırımlarını ve dağıtım ağını geliştiren Milangaz, Türkiye geneline yayılmış 22 dolum tesisi, 1.100’e yakın tüpgaz bayisi, 110’a yakın perakende satış mağazası ile ülke genelinde kesintisiz tüpgaz ikmali yapmaktadır.

MİLANGAZ TÜRKİYE’NİN
HER NOKTASINDA
Milangaz Türkiye'nin Her Noktasında!

Milangaz, tüketicilere en yüksek kaliteli, tortu bırakmayan, çevre dostu LPG’yi sunabilmek için, ikmal ettiği LPG’nin tamamını ithal etmektedir.

“Hayatınız bizim için değerlidir” ilkesinden ödün vermeden çalışan %100 yerli sermayeli Milangaz, bu sorumlulukla, önce güvenlik ve kalite anlayışını benimsemektedir.

Milangaz, Türkiye’nin en ücra noktasına kadar LPG’yi kendi altyapısı ve kontrolünde ulaştırmaktadır. Türkiye genelinde en fazla dolum tesisine, yaklaşık 150.000 m³’lük lisanslı depolama kapasitesine, 250’nin üzerinde kamyon/TIR LPG tankerine ve 2 adet tanker gemisine sahiptir.

MÜKEMMEL VARKEN
İYİYE İLTİFAT ETMEYİN

Milangaz, rekabet stratejisini daima müşteri memnuniyetine odaklamış, hızlı ve güvenilir hizmet ile en kaliteli ürünü sunmaya odaklamıştır. Faaliyetlerini “Hayatınız bizim için değerlidir” ilkesine sımsıkı bağlı olarak gerçekleştiren, her dolum öncesinde tüplerini gerekli olan kontrollerden geçiren, gövde kabartmalı ve yenilenmiş tüpleriyle tüketicilere yüksek kaliteli, tortu bırakmayan, çevre dostu LPG’yi sunan Milangaz, çift emniyet kapağı sistemiyle sızdırmazlık ve tam doluluk garantisi vermektedir.

Müşteriye sunulan hizmetin takibi için merkezi kamera sistemi ile tüp dolum tesislerinin faaliyetlerini ve perakende satış noktalarını izlemektedir. Bilgisayarlı dolum terazileri ve dedektörleriyle tesisleri en üst seviyede kontrol etmektedir.

KALİTE ÖDÜLÜ

Türkiye Kalite Derneği (KalDer), 81 ilde 25 sektörde, 119 marka için 275 binin üzerinde müşteri görüşmesi yaparak verdiği Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi Ödülü’nü, LPG sektöründe başarı kazanan Milangaz’a vermiştir.

KUSURSUZ HİZMET

Milangaz Türkiye geneline yayılmış, 1.100’e yakın tüpgaz bayisi, 110’a yakın perakende tüpgaz satış noktası ve yaklaşık 600 otogaz istasyonu ile tüketicilerine hizmet vermektedir. Ayrıca ülkenin birçok noktasındaki dökmegaz müşterisine de LPG ikmali yapmaktadır.

Kusursuz hizmetle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için kurulan Milangaz Çağrı Merkezi, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Böylelikle Türkiye’nin her noktasından tüp siparişi verilebilmekte, talep ve şikâyetler iletilebilmektedir.

“Hayatınız bizim için değerlidir” ilkesinin de bir göstergesi olan çağrı merkezi, 7 gün 24 saat acil durum çağrıları için kesintisiz hizmet vermektedir.

ÖDEME SEÇENEĞİ

Milangaz sunduğu birçok kanal ile tüpgaz siparişini hızlı verebilmenin yanında çeşitli ödeme seçenekleriyle de müşterisine farklı ödeme imkanı sağlamaktadır. Nakit veya kredi kartı seçenekleri ile müşteriler ödemelerini kapıda güvenle yapabilmektedir.

GÜVENİNİZİN ESERİ

Milangaz kurulduğu günden beri, yüksek performanslı, güvenilir ve çevreye duyarı ürünleriyle Edirne’den Kars’a 1.100’e yakın tüpgaz bayisi, 110’a yakın perakende tüpgaz satış noktası ve yaklaşık 600 otogaz istasyonu ile hizmet vermektedir.

1022
Tüpgaz Bayisi
87
Perakende Satış Mağazası
22
Tesis