Farklı Marka Tüp Kullanıyorum, Milangaz Tüp Siparişi Verebilir Miyim?

Büyük veya küçük her çeşit tüp için Milangaz tüp siparişi verebilirsiniz. Size en yakın bayimizi arayabilir veya 444 0 120 Milangaz Çağrı Merkezi’ni arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Milangaz Tüp 12 kg ve Milangaz Tüp 2 kg için siparişlerinizi web sitemiz üzerinden ya da Milangaz Mobil uygulamasından online olarak oluşturabilirsiniz.

Milangaz tesislerindeki LPG tüpleri dolumun her aşamasında, Türk Standartları Enstitüsü’nün belirlediği test ve kontrollerden geçer. Her üründe aynı verimi ve yüksek kalite standardını koruyan Milangaz’ın tüm ürünlerinde emniyet kapağı bulunur ve tam doluluk garantisi sunar.

12 kg Büyük Ev Tüpleri

Evlerde ve iş yerlerinde çoğunlukla 12 kg tüpler tercih edilmektedir. Kimi zaman bu tüpler büyük tüp olarak adlandırılır. Tüpün kullanım yerine uygun olarak çapı 36 cm tombul ya da çapı 30 cm uzun çeşidi tercih edilebilmektedir. 4440120 Milangaz Çağrı Merkezi’ni arayarak Milangaz 12 kg tüp siparişi verebilir, depozito işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

2 kg Küçük Piknik Tüpleri

Piknik gibi açık hava etkinliklerinde 2 kg piknik tüpü tercih edilmektedir. Piknik tüpü aynı zamanda küçük tüp olarak da adlandırılmaktadır. Piknik tüpünün üstünde 20 cm’den büyük tencere, tava, kazan gibi pişirme gereçleri kullanılmamalıdır. 4440120 Milangaz Çağrı Merkezi’ni arayarak Milangaz 2 kg tüp siparişi verebilir, depozito işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kamp Karavan ve Tekneler İçin Milangaz Rota Tüp

2 kg Milangaz Rota Tüp, kamp ve karavan seyahatleri için özel olarak tasarlanmıştır ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Milangaz kamp tüpü hem karavan mutfağında hem de açık havada kullanıma uygundur. Milangaz karavan tüpü ise az yer kaplaması ve sağladığı kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen Milangaz Rota Tüp / Kamp & Karavan sayfasını ziyaret ediniz.

Tekne seyahatlerinin vazgeçilmezi olan 2 kg Milangaz Rota Tüp deniz koşullarına uygun tasarlanmıştır.  Ayrıntılı bilgi için lütfen Milangaz Rota Tüp / Tekne sayfasını ziyaret ediniz.