Hakkımızda

Türkiye LPG pazarının uzman markası Milangaz

1960’tan bu yana kaliteden ödün vermeyen ve tüketici odaklı yaklaşımı ile aranan ve tercih edilen bir marka olan Milangaz, LPG sektörünün lider oyuncuları arasında yer almaktadır. Milangaz, Türkiye’nin 81 ilinde 950’yi aşkın ilçesinde kesintisiz bütün segmentlerde LPG hizmeti vermektedir.

Rekabet stratejisini tüketici memnuniyeti üzerine kuran; daima kaliteli, çevreci ve yenilikçi ürünle, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya odaklanan Milangaz, Türkiye’nin farklı noktalarına kurulan 5 deniz terminali, Hatay Dörtyol’da tüp imalat fabrikası, 21 LPG depolama ve tüp dolum tesisi ile Milangaz uzmanlığını ve kalitesini tüketicilere ulaştırmaktadır.

milangaz tesis görseli

Ülkemizde 1.000’i aşkın tüpgaz bayisi ve perakende satış noktası, 800’ün üzerinde otogaz bayisi ile hizmet veren Milangaz, Türkiye genelinde konutlara, sanayi ve ticari işletmelere dökmegaz hizmeti de sunmaktadır.

Her üründe aynı verimi ve yüksek kalite standardını koruyan Milangaz, tüpgaz ile yılda milyonlarca haneye enerji sağlamaktadır. Günde binlerce araç çevreci, verimli ve yüksek oktanlı yakıt Milangaz otogazı tercih etmektedir. Milangaz, dökmegaz hizmeti ile de emniyetli sistem ve kesintisiz ikmal garantisi sunmaktadır.

Milangaz, “Milangaz yanında her şey yolunda!” mottosuyla tüketicisinin beklentileri ve pazarın ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve çevreci ürün ve projeler sunmaya, teknolojik altyapısına ve insan kaynağına sürekli yatırım yapmaya devam etmektedir.

Milangaz Entegre Yönetim Sistemi (EYS) Politikasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin