Tüpgaz

Türkiye’nin ilk LPG markası: Milangaz

Türkiye’nin ilk LPG markası Milangaz bugün 81 ilde 950’yi aşkın ilçede uzmanlığını ve kalitesini tüketicilere ulaştırmaktadır. Bölgesel yatırımlarını ve dağıtım ağını geliştiren Milangaz, Türkiye genelindeki 21 LPG depolama ve tüpgaz dolum tesisi, tüp imalat fabrikası, 1.000’in üzerinde tüpgaz bayisi ve perakende satış noktası ile ülke genelinde tüpgaz ihtiyacını kesintisiz olarak karşılamaktadır.

Milangaz, rekabet stratejisini tüketici memnuniyeti üzerine kurarak, kaliteli, çevreci ve yenilikçi ürünleriyle, hızlı ve güvenilir hizmet vermeye odaklanmaktadır. Milangaz tesislerindeki LPG tüpleri dolumun her aşamasında, Türk Standartları Enstitüsü’nün belirlediği test ve kontrollerden geçer. Yurt içi ve yurt dışından tedarik edilen LPG’nin akredite LPG laboratuvarında düzenli analizlerini yapan Milangaz, ürünlerin piyasaya arzından önce standartlara uygunluğunu özenle kontrol etmektedir. Her üründe aynı verimi ve yüksek kalite standardını koruyan Milangaz’ın tüm ürünlerinde emniyet kapağı bulunur ve tam doluluk garantisi sunar.

Milangaz tüpgaz her yıl milyonlarca haneye enerji sağlamaktadır. Milangaz, tüketicisine anlık ve kesintisiz destek veren 444 0 120 Milangaz Çağrı Merkezi ile de sektörde farklılaşmaktadır.

Milangaz, en mobil enerji kaynaklarından ve verimli, çevreci enerji çözümü olan tüplü LPG segmentinde yeni kullanım alanlarına odaklanmaya, ürün inovasyonları ile farklı tüketici gruplarında ihtiyaçlara yönelik enerji çözümleri sunmaya ve ürün portföyünü geliştirmeye devam etmektedir.

Ürünlerimiz