Otogaz

Milangaz Otogaz

Milangaz Otogaz, Türkiye genelinde 800’ün üzerinde satış noktası ile Milangaz kalite ve güvencesini tüketicisine ulaştırmaktadır. Her gün binlerce araç çevreci, yüksek oktanlı, verimli ve performanslı Milangaz Otogaz’ı tercih etmektedir.

Yaygın tedarik zinciri, çevresel faydaları ve tüketici beklentilerine yönelik çözümleriyle LPG enerji sektöründe önemli bir yere sahiptir. Dünya LPG birliği WLPGA’nın raporuna göre, LPG kullanımı, hava kalitesini iyileştirir, sera gazı emisyonlarını düşürür ve çevreye fayda sağlar. Ayrıca LPG; dizel, benzin, yakıt yağları vb. alternatif yakıtlarla karşılaştırıldığında birim kütle başına daha fazla kalorifik değeri ve yüksek yanma verimi sayesinde optimum enerji çözümüdür. LPG aynı zamanda litre başına hesaplandığında benzine kıyasla %30’a varan tasarruf sağlar.

Milangaz, LPG’nin piyasaya arzından önce standartlara uygunluğunu özenle kontrol etmektedir. Akredite LPG laboratuvarlarında LPG’nin düzenli analizlerini yapan Milangaz, tüketicilerinin sağlık, emniyet ve güvenliğini gözeterek, her istasyonda İş Sağlığı ve Güvenliği prosedürlerini hassasiyetle uygulamaktadır.

Milangaz Otogaz ile tasarruf hesaplamak için tıklayın.

Milangaz web sitesindeki Milangaz Satış Noktaları bölümünden otogaz bayilerimize ulaşabilirsiniz.