Dökmegaz

Milangaz Dökmegaz

Milangaz, LPG uzmanlığı, yaygın dağıtım ağı, güçlü nakliye filosu, hızlı ve güvenilir hizmet  anlayışıyla Türkiye genelinde konutlara, sanayi ve ticari işletmelere dökmegaz hizmeti sunmaktadır.

Milangaz Dökmegaz broşürü için tıklayın.

Neden Milangaz Dökmegaz?

Milangaz kalite ve güvencesi ihtiyacınız olduğu her an yanınızda

Milangaz, mevcut tesislerinizi veya yeni yatırımlarınızı TSE standartlarına uygun, kesintisiz ikmal garantisine sahip, küçük-büyük tanklı dökmegaz ile çalışır hale getirirken, ücretsiz olarak verilen teknik destek, proje ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra, ekipman temini ve montaj hizmeti de vermektedir. Ayrıca ekipman ve montaj hizmeti için teknik servis desteğini de garanti etmektedir.
Özel sacdan imal edilmiş basınçlı LPG depolama tankları, aşırı akım valfleri, servis kutusu, selenoid vana ve gaz dedektör sistemleri ile tesis edilmiş Milangaz Dökmegaz kullanıcılarına en emniyetli dökmegaz kullanım sistemini sunmaktadır.

Kesintisiz ikmal garantisi

Yaygın dağıtım ağı ve güçlü nakliye filosu ile ihtiyaç olduğunda kesintisiz ve zamanında hizmet vermek için çalışan Milangaz, tüketicisine sürekli ikmal garantisi sunmaktadır. Sanayi ve ticari işletmelerde, tarımsal faaliyetlerde, villa ve toplu konutlarda birçok tüketici Milangaz Dökmegaz’ı tercih etmektedir.

LPG uzmanı Milangaz

1960’dan bu yana LPG sektöründe uzmanlığı ile tanınan Milangaz, kaliteli, çevreci ve yenilikçi ürünleriyle, hızlı ve güvenilir hizmet vermeye odaklanmaktadır. Dökmegaz satış stratejisini tüketicinin emniyeti ve memnuniyeti üzerine kuran Milangaz uzman kadrosuyla anahtar teslim dökmegaz hizmeti sunmaktadır.

Detaylı bilgi için 444 0 120