Geniş dağıtım ağı

Milangaz Otogaz, Türkiye genelinde yaklaşık 600 satış noktasında kalitesini müşterilerine sunmaktadır. Milangaz otogaz istasyonlarına, Avrupa Standartlarının üzerinde Cezayir'den ithal ettiği 93 OKTAN ve üzerinde (TS-EN 589 standartlarına göre oktan> 89) olan LPG ikmali yapmakta ve kullanıcıların memnuniyetini yakından takip etmektedir.

Otogaz Satış Noktaları

Güvenli

Fabrika üretimi otogaz olan araçlar ve LPG dönüşümü TSE’den Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan bir dönüşüm merkezinde gerçekleştirilen araçlar için otogaz en az diğer yakıt türleri gibi güvenli bir yakıt türüdür. Bu standartlar doğrultusunda otogaz sistemi yangın durumlarında, aşırı sıcağa maruz bırakıldığında veya çarpma durumlarında patlamayı engelleyecek şekilde tasarlanmaktadır.

Milangaz istasyonlarının kuruluşları teknik ekiplerimiz tarafından takip edilmekte, LPG ikmali ekiplerimizin gözetimi altında yapılmakta ve istasyon çalışanlarına teknik ekipler tarafından eğitim ve sertifikaları verilmektedir. Milangaz istasyonlarının yıllık kalibrasyon ayarları ve bakımları teknik ekipler tarafından yapılmaktadır.

Verimli ve yüksek performanslı

Otogaz'da dünya standardını ayağınıza getiren Milangaz sayesinde, Türkiye’de daha kaliteli yakıt kullanabilmektedir. Milangaz Otogaz ticari profesyoneller için hazırlanmış yüksek oktanlı, yüksek verimli bir yakıttır.

Çevre Dostu

LPG diğer fosil yakıtlarına kıyasla çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen bir yakıt olarak birçok ülkenin teşvik ettiği bir yakıt türüdür. Türkiye’de LPG kullanan araçlar sayesinde doğaya her yıl yaklaşık 1 milyon ton daha az karbondioksit (CO2) salınımı gerçekleşirken, LPG’den salınan karbon başına üretilen enerji diğer yakıtlara göre daha fazladır.