Milangaz Dökmegaz

Milangaz, yarım asırı aşan deneyimi, dört bir yanına yayılmış stoklama tesisleri, güçlü nakliye filosu, uzman kadrosu, üstün hizmet anlayışı ve kalitesi müşterilerine hizmet vermektedir. Milangaz, TSE standartlarına uygun dökmegaz servisi, yurda yayılmış tesisleri, gemi ve araç nakliye filoları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızdadır.

Dökmegaz nedir?

LPG'nin tüketicilerin sahip oldukları tanklı sistemlerine taşınarak konutlarda ve işletmelerde kullanım şekline dökmegaz denir.

Domestik LPG tankları

Milangaz Dökmegaz, verdiği hizmette güvenliğin birinci planda olduğunun bilincindedir. Bu nedenle, tüm LPG tanklar yüksek teknolojiyle üretilmektedir.

Anahtar teslimi hizmet

Milangaz, sizlere en iyiyi ve en kaliteliyi verme düşüncesinden yola çıkarak, mevcut tesislerinizi veya yeni yatırımlarınızı TSE standartlarına uygun, her şart altında sürekli ikmal garantisine sahip, anahtar teslimi, küçük-büyük tanklı Dökmegaz ile çalışır hale getirirken, ücretsiz olarak verilen teknik hizmet, proje ve müşavirlik hizmetinin yanısıra, ekipman temini ve montaj hizmeti de vermektedir. Ayrıca; temin ettiği ekipman, montaj hizmeti ve kendi ürettiği tank ve buharlaştırıcıların teknik servis desteğini de garantilemektedir.

Kesintisiz ikmal garantisi

Milangaz için müşterilere sunduğumuz ürünümüzün kalitesi kadar yerine zamanında ulaştırılması da önemlidir. Uzman kadromuz ve yaygın dağıtım ağımız sayesinde yılın 365 günü ve günün 24 saati kesintisiz ve zamanında hizmet sunulmaktadır. Böylelikle dökmegaz kullanan işletmeler, tarımsal faaliyetler, villa ve toplu konutlara kadar tüm müşterilerimizin beklediği hizmeti aksatmamaktır.