BRC Milangaz Otogaz Kampanyası

Kampanya 3 Haziran 2024-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

3 Haziran 2024-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında BRC ile Otogaz Dönüşümü yaptıranlar TotalEnergies istasyonlarından Milangaz Otogaz alımlarında geçerli 1000 TL’ye varan yakıt puan kazanacaklardır.

BRC’nin anlaşmalı ve seçili bayilerinden otogaz dönüşümü yaptıran müşteriler, BRC bayileri tarafından kendilerine iletilecek kampanya kodu ile Club TotalEnergies uygulaması üzerinden Milangaz Otogaz kampanyasına katılabileceklerdir. 

Kampanyaya katılanlar, Milangaz Otogaz’dan anında 500 TL Yakıt Puan kazanacaklardır. TotalEnergies istasyonlarından yapacakları birinci ve ikinci 500 TL ve üzeri Milangaz Otogaz alımlarından 50 TL Yakıt Puan, üçüncü 500 TL ve üzeri Milangaz Otogaz alımlarından 100TL Yakıt Puan kazanacaklardır. Kampanya kapsamında dördüncü alımları dahil 31.12.2024 tarihine kadar yapılacak tüm Milangaz Otogaz alımlarından ise, 10 kat Yakıt Puan ile toplamda maksimum 300TL’ye kadar hediye Yakıt Puan kazanacaklardır.

Kampanyadan faydalanmak için Club TotalEnergies mobil uygulamasını indirip, üyelik oluşturulmalıdır. Club TotalEnergies mobil uygulamasında “Kampanyalar” sayfasındaki ilgili kampanyayı seçerek “Kampanya Kodunu Yazınız” alanına kendilerine BRC tarafından iletilen kampanya kodunun girişini yaparak kampanya katılımını tamamlamaları gerekmektedir. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen Club TotalEnergies üyeleri, TotalEnergies istasyonları altında yer alan Milangaz Otogaz ürünü alımları öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacakları QR kod alanındaki şifreyi ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarasını ön saha satış görevlisine ileterek kampanya kapsamında yapacakları otogaz alışverişlerine ait hediye yakıt puanlarını pompada kazanabilir veya yakıt fişi ile mobil uygulama üzerindeki “fiş ile puan yükleme” alanını kullanarak Club üyeliklerine puanlarını yükleyebilirler.

Club TotalEnergies mobil uygulamasına yüklenen hediye yakıt puanların kullanımı için TotalEnergies istasyonlarında Milangaz Otogaz alımı öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacağınız QR kodu alanındaki şifreyi ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numaranız ile birlikte puan harcama talebinizi de ön saha satış görevlisine iletmeniz gerekmektedir. Yakıt alımı sonrasında ileteceğiniz puan harcama talepleriniz işleme alınamayacaktır.

Puan harcama işlemi ile gerçekleştirilen yakıt alımları kampanyaya dahil değildir.

Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir.

Kampanya, kampanyaya katılan Mavi Denizler Otogaz Ankara, Özençler Otogaz Çorum, 2A Otogaz İzmir, Ertuğrul Oto Adana, Kent Oto Malatya, Nira Mühendislik Bursa, Candan Mühendislik İstanbul, Üçel Otogaz Ümraniye İstanbul, Ayar Oto Servis Bahçelievler İstanbul, FS Otogaz Kocaeli, Şahin Mühendislik Samsun, Efe Otogaz Balıkesir, Merve Otogaz Kütahya ve 2A Bostancı İstanbul BRC bayilerinde geçerlidir. 

Kampanya sadece TotalEnergies istasyonlarında Milangaz için geçerlidir. Likitgaz Dağıtım ve Endüstri A.Ş., Güzel Enerji A.Ş. ve 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme, durdurma ve iptal hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için

Detaylı bilgi için